تولید کننده تابلوهای فشار ضعیف و فشار متوسط
طراحی، ساخت و برنامه نویسی اتوماسیون صنعتی
تولید سینی و نردبان کابل به همراه متعلقات

سینی و نردبان کابل

در برق رسانی اماکن صنعتی و تجاری برای نگهداری کابل‌های برق روکش دار و توزیع توان و همچنین سیستم‌های مخابراتی از سینی کابل و یا نردبان کابل استفاده می‌گردد.  سینی کابل و نردبان کابل بدلیل امکان نظارت دقیق بر روند کابل کشی به عنوان جایگزینی برای سیم کشی باز و یا سیستم کاندوئیت استفاده می‌شود.

 سینی کابل، کابل‌ها و سیم‌های روکش دار را در تمامی طول مسیر نگهداری و محافظت می‌کند. طول استاندارد سینی کابل عموما 2 الی 3 متر است .سینی کابل بصورت گالوانیزه سرد (فابریک) و گالوانیزه گرم ساخته می شوند. گالوانیزه سرد (فابریک) دربرابر پوسیدگی و خرابی مقاوم و دارای ظاهری تمیز و مناسب برای مکان‌هایی که در معرض دیدهستند، می‌باشند. گالوانیزه گرم علاوه بر طول عمر و مقاومت در برابر پوسیدگی و خرابی، می‌توان از آنها در فضای باز و بیرون هم استفاده کرد.

 

 

 

نردبان کابل، نردبان کابل به عنوان سیستمی قوی‌تر از سینی کابل برای نگهداری و محافظت تعداد زیادی از کابل‌ها و سیم‌کشی‌ها برای مسافت های طولانی در نظر گرفته می‌شود که به سرعت نصب شده و در عین حال قدرتمند است و عمر طولانی‌تری خواهد داشت.. طول استاندارد نردبان کابل عموما 2 الی 3 متر است .نردبان کابل بصورت گالوانیزه سرد (فابریک) و گالوانیزه گرم ساخته می شوند. گالوانیزه سرد (فابریک) دربرابر پوسیدگی و خرابی مقاوم و دارای ظاهری تمیز و مناسب برای مکان‌هایی که در معرض دیدهستند، می‌باشند. گالوانیزه گرم علاوه بر طول عمر و مقاومت در برابر پوسیدگی و خرابی، می‌توان از آنها در فضای باز و بیرون هم استفاده کرد.